Малките коледари от група "Детелина" с празнично благословение в Община Добрич
Днес 15.12.2025 година от четвърта група "Детелина" коледуваха в Община град Добрич, където бяха топло посрещнати от кмета на града Йордан Йорданов и кметския екип. Децата благословиха: "Светла и благословена Коледа! Нека домът Ви бЪде пълен с топлина, любов и усмивки, а новата година да донесе здраве, спокойствие и сбъднати мечти!"