Денят на Добрич в ДГ№17 "Първи юни"

Денят на Добрич в ДГ№17 "Първи юни"

Денят на Добрич в ДГ№17 "Първи юни"

На 25.09.2025г. в ДГ17 "Първи юни" отбелязаха Деня на Добрич с първо йога занимание за децата. Наш гост беше Антония Каменова от клуб "Хармония", която запозна малчуганите с асани като "куче", "дърво" и "лотос" и др. , като чрез игра усетиха връзката между тялото и дишането. Инициативата е част от кампанията BG Бъди  Активен. Събитието се организира в рамките на Европейския ден на спорта в училище по програмата Еразъм+ .

https://www.facebook.com/100000609800403/videos/pcb.24916233507989030/25491092767158767?locale=bg_BG